تیم تحقیق و توسعه کاریاپلیمر، جهت افزایش کیفیت کیسه های تازه نگدار، در حال بررسی محصول خیار و شرایط  مختلف نگهداری جهت افزایش زمان ماندگاری است
این کیسه های پلیمری بر پایه پلی الفین می باشند. سابقه تولید این کیسه ها در دنیا یه حدود یک دهه می رسد و نقش مهمی در افزایش زمان ماندگاری سبزی و صیفی جات داشته اند به گونه ای که صادرات این محصولات که در گذشته غیر ممکن بوده، امکان پذیر شده است.
کیسه های تازه نگهدار کاریا پلیمر با کنترل و حفظ تعادل در میزان اکسیژن، دی اکسید کربن و رطوبت داخل بسته بندی، مدت زمان نگهداری صیفی جات را افزایش می دهند و نقش مهمی در نگهداری مصولات در مسیر صادرات دارند.
 

مشاهده بیشتر
اخبار کاریا پک

شرکت کاریا پلیمر (دارنده برند شناخته شده کاریا پک) فعال در صنعت بسته بندی منعطف و فیلم های چند لایه پلیمری در سال 1384 تاسیس شده است. نوآوری مبتنی بر نیروی انسانی خلاق در این شرکت، به مشتریان این امکان را داده تا کیفیت محصولات خود را افزایش دهند. تنوع و کیفیت محصولات، کاریا را به یکی از مهمترین پیشگامان در بازار داخلی و یک تامین کننده قوی در بازار بین المللی تبدیل کرده است. کاریا با در اختیار داشتن یک تیم خلاق و باتجربه معتقد به بهبود مستمر، ماموریت خود را تولید محصولات مهندسی در سطح جهانی قرار داده، و از این طریق برای ذی نفعان خود ارزش پایدار خلق می‌کند. سه واژه " دانش، تجربه ، نوآوری"  هدایت کننده کاریا جهت دستیابی به دستاوردهای جدید است. وکیوم بگ کاریا پک، یکی از محصولات جدید کاریا بوده که برای اولین بار در ایران تولید و عرضه شده است. که در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی جمله "کاریا پک بی هوا هواتو داره" را خیلی می شنوید.