تیم تحقیق و توسعه کاریاپلیمر، جهت افزایش کیفیت کیسه های تازه نگدار، در حال بررسی محصول خیار و شرایط  مختلف نگهداری جهت افزایش زمان ماندگاری است
این کیسه های پلیمری بر پایه پلی الفین می باشند. سابقه تولید این کیسه ها در دنیا یه حدود یک دهه می رسد و نقش مهمی در افزایش زمان ماندگاری سبزی و صیفی جات داشته اند به گونه ای که صادرات این محصولات که در گذشته غیر ممکن بوده، امکان پذیر شده است.
کیسه های تازه نگهدار کاریا پلیمر با کنترل و حفظ تعادل در میزان اکسیژن، دی اکسید کربن و رطوبت داخل بسته بندی، مدت زمان نگهداری صیفی جات را افزایش می دهند و نقش مهمی در نگهداری مصولات در مسیر صادرات دارند.
 

مشاهده بیشتر
اخبار کاریا پک

کیسه وکیوم بگ کم حجم کننده کاریا پک

با کیسه­ های وکیوم بگ کاریا پک، حجم بسته بندی خود را  تا 4 برابر کاهش دهید.
تخلیه آسان هوا با سوپاپ اتوماتیک بدون نیاز به درپوش.
کیسه­ های پنج لایه کاریا پک, حاوی لایه پلی آمید، مقاوم در برابر نفوذ هوا, رطوبت، گرد و خاک و حشرات موذی( بیدزدگی، موریانه و قارچ )، مشکلات نگهداری البسه زمستانی و وسایل خواب را در کمد و انبار از  بین می­ برد.
با کیسه­ های وکیوم بگ کاریا پک، نه ­تنها از رنج جابجایی چمدان­ های بزرگ در سفر رهایی پیدا می­ کنید بلکه دیگر لباس­ های شما چروک نمی ­شود.
دیگر مشکلی به نام کمبود جا به هنگام خرید لباس وجود ندارد.
کیسه ­های کاهنده­ حجم کاریا پک بهترین انتخاب جهت بسته ­بندی فشرده البسه و کالای خواب هنگام اسباب­ کشی است.
 
کاریا پک بی­ هوا، هواتو داره

نحوه استفاده:
ابتدا زیپ کیسه را باز کرده، پوشاک یا وسایل مورد نظر را درون آن مرتب بچینید، زیپ کیسه را توسط زیپر ببندید (اطمینان حاصل کنید که هر دو لبه زیپ کاملاً بسته شده است). سپس هوای کیسه را به کمک جارو برقی تخلیه کنید. (برای سایزهای کوچک می­توانید از طریق رول کردن کیسه, بدون نیاز به جاروبرقی هوا را تخلیه کنید).


 

سایزهای موجود:
42X58 Cm        مخصوص پیراهن، لباس­های زیر، لباس کودک، (در صورت سفارش)    
70X56 Cm        مخصوص لباس­های زمستانی، ژاکت، پلیور، گرم­کن ورزشی
100X80 Cm      مخصوص لحاف، تشک، پتو, بالش، لایکو و دیگر وسایل خواب 
  110X100 Cm
  مخصوص لحاف، تشک، پتو, بالش، لایکو و دیگر وسایل خواب       
     105X70 Cm
با آویز مخصوص کاپشن و پالتو، مانتو، لباس شب (در صورت سفارش)